ДонаторамДолучайтеся до створення суспільства вільних озброєних підготовлених громадянБеріть участь в армійській реформіОбирайте курси, які хочете підтриматиВизначайте напрямки розвитку проекту

Бажаєте підтримати проект?

Швидкість розробки навчального матеріалу залежить від двох чинників: наявності вільного часу у кваліфікованих лекторів і наявності ресурсів на розробку. Пріоритети по розробці нових курсів ми визначаємо за результатами опитування громади.

Для прискорення розробки навчального матеріалу ви можете взяти участь у проекті на сторінці Підтримки проекту. Також ви вільні ініціювати програму розвитку конкретної дисципліни за власним уподобанням. При потребі обрати напрямок цільового використання власних коштів, зв'яжіться з нами для співпраці.

Ми дійсно докладаємо усіх можливих зусиль для створення найкращого навчального матеріалу. До роботи над проектом залучені системні адміністратори, дизайнери, сценаристи, режисери, оператори, монтажери, художники та інші.

Сприяйте появі унікального продукту з військової підготовки. Так постає громадянське суспільство, що здатне себе захистити.