ЛекторамДопоможемо з розробкою програми навчання і сценарію курсаВідзнімемо відео-матеріал і створимо навчальну анімаціюРозробимо оригінальні візуальні тестиНадамо усі переваги найсучаснішої платформи по доступу до курсів

Створимо ваш курс разом!

Ви є експертом у снайпінгу, мінно-вибуховій справі, CQB, партизанському опорі, топографії, радіосправі, тактичній медицині або інших військових науках. Ви вмієте та хочете навчати. Ви ведете чи збираєтесь вести парамілітарні тренінги, групи по тактиці або індивідуальну вогневу. Вам є що сказати і показати.
Ми допоможемо Вам створити серію онлайн курсів по Вашій спеціалізації із використанням найсучасніших доробок по теорії навчання. Ми запропонуємо сценаристів, операторів, художників та програмістів. Ми посприяємо в розробці сценарію, відзнімемо та змонтуємо лекції, створимо яскраві пояснювальні анімації, субтитри, оформимо матеріал у електронні курси та викладемо їх на найсучаснішій платформі з онлайн навчання.
Але це ще не все.
Ваші курсанти отримають можливість не тільки проглянути лекції, але й зможуть перевірити якість засвоєння навчального матеріалу. Система теоретичної військової підготовки "Вишкіл" має для цього усі найсучасніші інструменти: множинний вибір, графічні тести, візуальні інтерактивні конструктори. Ви отримаєте повноваження по керуванню доступом курсантів до викладених навчальних матеріалів та по контролю за статистикою проходження курсів. Кінцевим продуктом стане цілісна програма теоретичного навчання з інтегрованою системою тестування та оцінювання. Після отримання теоретичної підготовки курсанти зможуть продовжити закріплення навичок на Ваших практичних заняттях.
Цікаво? Телефонуйте або пишіть нам просто зараз: +380-67-266-88-00.